fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Bolderāja
www.bolderaja.lv

A/S “Bolderāja” ir viens no lielākajiem koksnes kompleksās pārstrādes uzņēmumiem Baltijā. Uzņēmuma mājas lapa veidota 2001.gada pavasarī.
Lapās izvietota informācija par uzņēmuma vēsturi, ražoto produkciju un izmantotajiem materiāliem, kā arī sadarbības partneru saraksts.

VĪBA
www.viba.lv

Projekts pabeigts 2000. gada novembrī. `VĪBA` piedāvā lieliskus dizaina radiatorus un apkures risinājumus. Mājas lapā attodami gan radiatoru foto, gan rasējumi, kā arī tehniskās specifikācijas un cenas.

Jūrnieku aģentūra
www.marinetraining.lv

Projekts veidots 2000. gada vasarā.
Tajā apkopota informācija par aģentūras vēsturi un darbības mērķiem, kā arī aģentūras ekipēto kuģu saraksts un pieteikšanās forma darba meklētājiem.

M-Co kartinga halle
www.m-co.lv

Projekts uzsākts 1999. gada pavasarī. Oriģinālā dizaina pēc tas pozitīvi raksturots recenzijās, piemēram, Digital Times regulārajā apskatā.
Lapās iekļauta vispusīga informācija par kartinga halli ieskaitot trases shēmas un video materiālus. Regulāri tiek atjaunots halles Top 20. Tāpat pieejama kafejnīcas ēdienkarte un dienas piedāvājums.

<< iepriekšējie [66-69 / 69]