fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Jahonts
www.jahonts.com

Jahonts kopš 1994.gada piedāvā ekskluzīvas dārglietas, ko izstrādājuši Latvijas vadošie juvelieri un dizaineri.
Lapas veidotas konservatīvā stilā, tomēr Flash ievadklips un daži atraktīvi elementi piedod lapai dinamiskumu un mūsdienīgumu.

CT Komunikācijas
www.ctkom.lv

CT Komunikācijas nodarbojas ar kabeļu un telefonu sistēmu projektēšanu, tirdzniecību un uzstādīšanu. Lapu dizains ir mūsdienīgs un piesātināts, izmantotas JavaScript un Flash tehnoloģijas.

RUP
www.rup.lv

Projekts pabeigts 2001. gada vasarā.
SIA `RUP` galvenie darbības virzieni ir būvniecība, projektēšana un būvmateriālu tirdzniecība. Lapās izvietots firmas un piedāvāto pakalpojumu apraksts, kā arī uzcelto objektu fotogalerija.

oHo.lv – izklaides portāls
www.oho.lv

oHo.lv ir izklaides portāls. kas darbojas kopš 2000. gada decembra. Savā neilgajā pastāvēšanas laikā oHo.lv spējis iekļūt Latvijas apmeklētāko serveru sarakstā. Ik dienas mūsu portālā iegriežas aptuveni 8’000 apmeklētāju, apskatīto lapu skaits dienā sasniedz pat 100 tūkstošus.

iTirgus.com - Interneta lielveikals
www.itirgus.com

Projekts tiek veidots sākot no 1999.gada oktobra. 2001. gada pavasarī realizēta otrā iTirgus versija, kas atšķiras ar ātrāku un stabilāku darbu un plašākām iespējām.
iTirgus ir lielveikals internetā, kurā var nopirkt plaša sortimenta preces ar piegādi, norēķiniem izmantojot kredītkartes, debetkartes, bankas pārskaitījumu vai skaidru naudu. Pašlaik iTirgus ir viens no vadošajiem e-komercijas projektiem Latvijā