fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Granta
www.granta.lv

SIA "Granta" nodrošina apkures sistēmu projektēšanu, komplektēšanu, izgatavošanu, montāžu, apkalpošanu un konsultācijas.

Inspiration Riga
www.inspirationriga.lv

Darbu pie “Inspiration Riga” mūsu aģentūra uzsāka uzvarot konkursu par logotipa, firmas stila un mājas lapas koncepcijas izstrādi. Sākotnējā mājas lapas versijā iekļauta pamatinformācija par IR, pakāpeniski plānots to paplašināt un uzlabot.

Saimnieks serviss
www.kipsala.lv

Projekts tiek veidots sākot no 2000. gada jūlija.
Projekta mērķis ir izveidot Busines-to-Busines sistēmu ar kuras palīdzību SIA “Saimnieks Serviss” vairumtirdzniecības klientiem ir iespēja veikt būvmateriālu pasūtīšanu internetā.

Primekss
www.primekss.lv

Firmas “Primekss” darbinieki sevi dēvē par “drošu grīdu speciālistiem”. Lapu dizainā izmantotas spēcīgas krāsas, lapas struktūra ir pārdomāta un ar visaptverošu cross-links sistēmu. Lapu izstrāde pabeigta 2002. gada martā.

Latvijas Mērnieku Biedrība
www.lmb.lv

Latvijas mērnieku biedrības lapa satur noderīgu informāciju par mērniecību, kartogrāfiju un ģeodēziju Latvijā, likumus un normatīvos aktus, licencēto speciālistu un juridisko personu saraktus un citu informāciju. Lielākā daļa informācijas tiek glabāta datu bāzē, kas ļauj klientam veikt izmaiņas ļoti operatīvi bez administratora starpniecības.