fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Latvijas Gāze
www.lg.lv

Tiesības izstrādāt "Lavijas Gāzes" mājas lapu "ALT RD" ieguva uzvarot atklātā konkursā.
Mājas lapa pilnībā balstās uz daudzvalodu satura vadības sistēmu, kas papildināta ar specifiskiem risinājumiem, piemēram, LG iekšējās informācijas plūsmas organizatoru (atbildot uz klientu jautājumiem).

Latvijas Apdrošinātāju Asociācija
www.laa.lv

Latvijas Apdrošinātāju Asociācijas mājas lapas otrā versija realizēta izmantojot SVS (satura vadības sistēmu), kas ļauj datus mājas lapā mainīt bez izstrādātāja staprniecības. Izstrādājot šo versiju tika ņemta vērā lapas pirmās versijas izstrādes un apkalpošanas laikā gūtā pieredze, kas ļāva viegli noteikt nepieciešamos uzlabojumus un papildinājumus.

Moduls Rīga
www.moduls.lv

2002. gada jūlijā pabeigta "Moduls" mājas lapas otrā versija. Šī versija iekļauj sevī gan dinamisku Flash ievadklipu, gan satura vadības sistēmu, kas ļauj "Moduls" darbiniekiem pašu spēkiem atjaunot informāciju lapā.

LX
www.lx.lv

"LX Grupā" ietilpst vairāki uzņēmumi, kas nodarbojas ar projektēšanu, celtniecību, saliekamu vieglmetāla ēku konstruēšanu, kā arī santehnikas tirdzniecību un nekustamajiem īpašumiem. Lapas veidotas ņemot vērā uzņēmuma korporatīvās vadlīnijas.

McRolls
www.mcrolls.lv

Mc Rolls ir specializēta grupa tirdzniecībai ar dažādām servisa iekārtām un to apkalpošanai. Mc Rolls Latvijā darbojas no 1994. gada, bez tam grupa strādā Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Krievijā. Lapas veidotas izmantojot Flash, HTML un PHP tehnoloģijas.