fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

EVOR
www.evor.lv

EVOR ir viena no vadošajām apsardzes firmām Latvijā, kas darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Mājas lapa veidota trijās valodās izmantojot gan Flash tehnoloģijas, gan datu bāzi un satura vadības sistēmu operatīvai informācijas atjaunošanai.

Merko
www.merko.lv

Projekts pabeigts 2001. gada augustā.
Lapas atšķiras ar mūsdienīgu dizainu, atraktīvu izpildījumu un Java elementiem. Tajās atrodama informācija par piedāvātajiem mērniecības pakalpojumiem, `Merko` pieredzi un klientiem, kā arī mērniecības likumdošanas sadaļa.

Alberta Dīķi
www.albertadiki.lv

"Alberta Dīķi" piedāvā lielisku un visaptverošu atpūtu pie dabas krūts - makšķerēšanu, atpūtas mājiņas, pirtis, telšu vietas. Un tas viss - tikai 5km no Rīgas, Garkalnes pagastā.

Hanzas Mēbeles
www.hanzasmebeles.lv

Devīze: STILS DZĪVEI!
Uz šo devīzi balstītas dizaina elementiem bagātās lapas, kas sākas ar dinamisku Flash klipu. Lapās atrodama gan informācija par firmu, gan plaša foto un objeku galerija.

Kļava
www.klava.lv

SIA “Kļava” Latvijas tirgū strādā jau kopš 1991. gada – sākotnēji kā būvuzņēmums, veicot dažādas sarežģītības remontu un celtniecības darbus. Pēdējos septiņus gadus viena no vadošajām nozarēm uzņēmumā ir kokmateriālu ražošana, tirdzniecība un eksports.