fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Vonadzini.lv
www.vonadzini.lv

Viesu nama "Vonadzini" mājas lapa pilnībā veidota Flash animācijas tehnoloģijās, kas nodrošina lapas "dzīvīgumu", kā arī oriģinālas dizaina un funkcionalitātes iespējas.

Siguldas Bloks
www.siguldasbloks.lv

SIA “Siguldas Bloks” ir 1993.gadā dibināts uzņēmums, kurš kopš 1996.gada ražo betona ceļu un trotuāru apmales, betona bruģakmeņus – ielu, ietvju, laukumu seguma izveidei gan gājējiem, gan transporta kustībai, kā arī citus būvniecība izmantojamus izstrādājumus.

Liepkalni
www.maiznicaliepkalni.lv

Maiznīca "Liepkalni" savu darbību sāka pirms 10 gadiem, kad pirmie kukulīši tika cepti ar malku kurināmā armijas tipa krāsnī. Šobrīd maiznīcas "Liepkalni" maizi pēc jaunākām tehnoloģijām cep trijās ceptuvēs – Rūjienā, Valmierā un Talsos.

Daiļrade koks
www.dailrade.lv

SIA “Daiļrade Koks” dibināta 1994. gadā un šobrīd ir kļuvusi par vienu no vadošajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā.
2002. gadā SIA “Daiļrade Koks” apgrozījums sasniedza 5,4 miljonus latu, no kuriem 3,12 miljoni lati bija mēbeļu eksports.

DeaBaltika
www.deabaltika.lv

"dea baltika" ir dinamiska konsultāciju kompānija, kuras darbības pamatā ir godīgums, kvalitāte un politiskā neatkarība. Izveidotā WWW lapa ir salīdzinoši vienkārša, bez liekiem dizaina elementiem, bet tajā pašā laikā pietiekami izteiksmīga.