fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Kaleva Travel
www.kalevatravel.lv

Kaleva Travel (“Via Rīga” līdz 2007.gada novembrim) ir viena no vadošajām tūrisma firmām, kas darbojas Latvijā jau vairāk kā 10 gadus, nodrošinot visplašāko tūrisma pakalpojumu klāstu gan ienākošajam, gan izejošajam tūrismam. 2004.gada nogalē pabeigta ienākoša tūrisma (angļu val.) lapas versija, 2005.gada sākumā – arī lapas latviešu versija.

M2
www.metrs.lv

WWW lapa veidota kā nekustamo īpašumu tirdzniecības kataloga "M2" interneta versija. Satura vadības sistēma nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti, tai skaitā, datu importu un eksportu no ārējām sistēmām (kataloga maketēšanas programma), datu ievadi sadarbības partneriem, lietotāju reģistrāciju un automatizētu ziņu saņemšanu uz e-pastu un tml.

Materm
www.materm.lv

Matherm GmbH ir sens ģimenes uzņēmums, kas darbojas no 1960. gada un ir viens no vadošajiem savā nozarē visā Eiropā. Latvijā uzņēmums strādā kopš 2002. gada un ir ieguvis nozīmīgu vietu Latvijas tirgū piedāvājot augstas kvalitātes matračus, vilnas izstrādājumus un traukus.

Saules Salons
www.saulessalons.lv

SAULES SALONS ir skaistumkopšanas centrs, kurš pelna atzinību ar augstu darba kultūru. Prasmīgs un zinošs personāls, augstvērtīgu materiālu pielietojums, laipnība un atsaucība ir faktori, kas spodrina šī salona labo vārdu.

Viesnīca „Jūrnieks”
www.hoteljurnieks.lv

Viesnīca „Jūrnieks” veiksmīgi strādā jau vairākus gadus un turpina attīstīties un piedāvā arvien vairāk komfortablus viesu numurus un servisa pakalpojumus. WWW lapa veidota kombinējot HTML un Flash risinājumus.