fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Alfa Motors
www.alfamotors.lv

"Alfa Motors" piedāvā mazlietotas, augstas kvalitātes dažādu marku automašīnas. Automašīnas tiek iepirktas lielākajos autocentros un mazlietotu automašīnu izsolēs Eiropā. Īpašie sadarbības partneri ir SAAB un VOLVO izplatītāji Vācijā.

Rīgas dzirnavnieks
www.rigas-dzirnavnieks.lv

Akciju sabiedrība "Rīgas Dzirnavnieks" ir viens no lielākajiem graudu pārstrādātājiem Baltijā. Uzņēmums ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus - visu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem (maizniekiem un konditoriem), kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam.

Arčers
www.arcers.lv

Būvfirma SIA Arčers ir licencēts, konkurētspējīgs celtniecības uzņēmums, kas ieņem stabilu vietu tūlīt aiz valstī spēcīgāko, lielāko būvfirmu pirmā desmitniekā. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 250 darbinieku, tā pastāvīgi augošais apgrozījums 2003.gadā pārsniedz 8 milj. Ls.

Binders
www.binders.lv

Ceļu būves firma „Binders” dibināta 1993. gadā. Šajā laikā uzņēmums pratis nostiprināt savas pozīcijas Latvijas ceļu būvniecības nozarē un šobrīd ir viena no lielākajām un spēcīgākajām ceļu būves firmām valstī ar apgrozījumu vairāk nekā 5 milj. Ls gadā.

Permalat Pluss
www.permalat.lv

Permalat ir viens no lielākajiem specializētajiem BMW apkopes centriem Latvijā, kas nodrošina pilnu BMW auto apkalpošanu sākot no mazlietotu automobiļu piegādes no Vācijas līdz BMW auto apkopei un remontam atbilstoši BMW AG prasībām.