fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Instabalt
www.instabalt.lv

Kompānija INSTABALT darbojas visās trijās Baltijas valstīs. Darbības veids – elektromateriālu vairumtirdzniecība.

Latvijas aerobikas asociācija
www.aerobikavisiem.lv

Latvijas aerobikas asociācija (LAA) ir 1993. gadā dibināta organizācija, kas apvieno Latvijas profesionālos fitnesa un sporta trenerus, ar mērķi popularizēt un attīstīt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu Latvijas mērogā, kā arī nodrošināt nepārtrauktu fitnesa un sporta pedagogu izglītošanu aerobikas un sporta vingrošanas jomās.

Lauku Dzīve / Neoklasika
www.archinteri.lv

Uzņēmumi "Lauku dzīve" un "Neoklasika" nodarbojas ar arhitektūras un interjera projektu izstrādi un realizāciju. Abu uzņēmumu lapas pilnībā veidotas izmantojot Flash animācijas tehnoloģijas.

HC Betons
www.hcb.lv

SIA HC Betons īpašnieki ir HeidelbergCement Northern Europe AB Zviedrijā, viens no septiņiem reģioniem, kas pieder HeidelbergCement grupai - vienai no lielākajām būvmateriālu ražošanas kompānijām pasaulē. 2001.gadā uzņēmumam tiek piešķirts ISO 9001 vadības kvalitātes sertifikāts. SIA HC Betons ir pirmais uzņēmums bijušajā Austrumeiropā, kuram tiek piešķirts šāds sertifikāts.

Dzīvnieku kapsēta `Citi medību lauki`
www.petcemetery.lv

Dzīvnieku kapsētā „Citi medību lauki” nav nacionālās, politiskās, reliģiskās, rasu un dzimumu nodalījumu, atšķirību, pretrunu un naida. Šeit blakus atrodas un cits citam netraucē suns, kaķis, žurka, kāmis, trusis, putns vai zelta zivtiņa.