fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Applied Electronics Labs
www.ael.lv

Applied Electronics Labs ir uzņēmums, kas darbojas elektronikas izstrāžu un procesu automatizācijas jomā, piedāvājot kompleksu risinājumu: gan iekārtu [hardware] projektēšanu un izgatavošanu, gan nepieciešamā programmnodrošinājuma [software] izstrādi`.

Helio biroji
www.heliobiroji.lv

Helio biroju komplekss atrodas dažu minūšu gājiena attālumā no lidostas „Rīga” galvenā termināla, bet līdz pilsētas centram un iecienītajai kūrortvietai Jūrmalai apm.15 minūšu brauciens.

Stamars
www.stamars.lv

SIA "Stamars" nodrošina ūdens apgādes un apkures sistēmu, un ūdens attīrīšanas sistēmu tirdzniecību un servisu, kā arī piedāvā plašu santehnikas produktu klāstu.

Abragciems
www.abragciems.lv

Kempings "Abragciems" atrodas 70 km attālumā no Rīgas, 28 km attālumā no Tukuma, 90 km attālumā no Kolkas raga, pašā Rīgas jūras līča krastā skaistā priežu meža ielokā.

HadLat
www.hadlat.lv

SIA “HADLAT” ir dibināta 1998.gadā, kā Latvijas – Igaunijas kopuzņēmums. Uzņēmumā strādā augsti kvalificēti darbinieki mērniecības jomā, kas patstāvīgi pilnveido savas zināšanas un strādātprasmi. Ir uzkrāta bagātīga pieredze sarežģītu darbu izpildē.