fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas

 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv
 

Mālpils pagasta padome
www.malpils.lv

Ak, Mālpils, tu ciemats mans vienmēr skaistāks audz, Ik solī ar tevi iet kopā draugu daudz. No upju un vakara valgmes spēku smel, Ik dienu, ik stundu pret zvaigznēm dzīvi sev cel.

Mežuļi
www.mezuli.lv

Firmas „Mežuļi” galvenās darbības nozares ir dažādu pārtikas produktu fasēšanas, pildīšanas, dozēšanas un iepakošanas iekārtas. Piedāvājam gan kompleksās automātiskās līnijas, gan nelielas iekārtas, kas piemērotas mazākiem ražotājiem.

RIXPORT - Rīgas lidostas biznesa parks
www.rixport.lv

Rīgas lidostas biznesa parks ir multifunkcionāls biznesa ēku komplekss ar kopējo platību 300 000 m² un finanšu ieguldījumiem 400 milljoni eiro.

Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola
www.rsm-skola.lv

Rīgas 34. arodvidusskola dibināta 1964.gada 4. maijā. Periodā no 1964.- 2006.gadam skolā uzņemti mācīties 17906 audzēkņi. Skola sagatavo frizierus, kosmētiķus, vizāžistus, fotogrāfus un citus speciālistus.

DLL Serviss
www.dllserviss.lv

DLL Serviss galvenajie darbības virzieni ir degvielas uzpildes iekārtu piegāde, montāža un apkalpošana; DUS kases vadības un kontroles sistēmu piegāde, uzstādīšana un apkalpošana; tehnoloģisko rezervuāru, cauruļvadu un iekārtu piegāde, montāža un apkalpošana; elektronisko cenu tablo piegāde, montāža un apkalpošana; automazgātavu piegāde, montāža un apkalpošana.