fly high
latviešu valoda
english
  • Mūsu darbi

WWW lapas
Animēti banneri
Statiskas interneta reklāmas





 par mums

Mūsu firma jau kopš 1998.gada nodarbojas ar profesionālu mājas lapu izveidi, izvietošanu un uzturēšanu. Mēs piedāvājam pilnu Internet risinājumu kompleksu, sākot no lapu koncepcijas izstrādes, līdz to tehniskajai realizācijai, kā arī reklamēšanai un uzturēšanai...

lasīt tālāk...

"ALT RD" Interneta Risinājumi

Avotu iela 54, Rīga, LV-1009

Tālr:     +371 26538547
            +371 67296622

Fakss: +371 67276244

e-pasts:   info@alt.lv




 

CasaDiVanna
www.casadivanna.com

“CasaDiVanna” ir vannu un izlietņu ražotājs, izmantojot dabīgus meteriālus.“CasaDiVanna” kolekcijas ir veidotas, lai harmoniski papildinātu mūsdienīgu interjera dizainu, iekļaujot tīras līnijas un estētiskus risinājumus.

Mārupes jauniešu portāls
www.jaunatnemarupe.lv

Mārupes jauniešu portāls izstrādāts pēc Mārupes domes pasūtījuma un satur visu novada jauniešiem aktuālo informāciju, tai skaitā diskusijas, sludinājumu dēli, jauniešu prakses vietu datu bāzi.

Rundāles novads
www.rundale.lv

Rundāles novada mājas lapa veidota 2013.gadā un satur plašu un visaptverošu informāciju par novadu gan novada iedzīvotājiem, gan tūristiem.

IBInet - Starptautiskais Biznesa Inkubatoru Tīkls
www.ibi-net.eu

Projekta "IBInet " mērķis ir izveidot un stiprināt starpvalstu biznesa inkubatoru sadarbības tīklu Baltijas jūras reģionā. Tas būs pamats pastāvīgai informācijas, zināšanu un pieredzes apmaiņai darbā ar uzņēmumiem ar mērķi veicināt inovatīvu un eksportspējīgu uzņēmumu veidošanos programmas teritorijā.

fabrika.lv - Gāzes vēsture Latvijā
www.fabrika.lv

Projekts "Gāzes vēsture Latvijā" izstrādāts pēc AS "Latvijas Gāze" pasūtījuma atzīmējot gāzes izmantošanas Latvijā 150. gadskārtu. Mājas lapā apkopotas unikālas vēstures liecības sākot no 1862.gada.

[1-5 / 69] nākamie >>